
- akce již proběhla.
E-liga: 3.etapa (historie)
4.11.2020
Trénink můžete absolvovat odkudkoli, kde máte připojení na internet. Je třeba mít počítač, tablet nebo telefon s prohlížečem. Postup je následující.
- Do prohlížeče zadej adresu WWW.KAHOOT.IT
- Přístupový kód (PIN) – 08514496 (vše jsou číslice, první je nula)
- Jako jméno zadejte svoji registračku (např.HCE6800…). Účastníky bez platné registračky nemusíme vyhodnotit.
- Na otázky odpovídejte přes svá zařízení. Rozhoduje správnost a rychlost odpovědi.
- E-trénink je možné dělat kdykoli během dne, bude automaticky ukončen ve středu 4.11.ve 23h.
Pokud používáte tablet nebo telefon, nechť se vám neuspí. E-trénink bude trvat přibližně 15-20 minut. Každý se může zúčastnit e-tréninku pouze jednou.
Výsledky průběžně uvádíme v záložce Soutěže/E-liga. Kdo vynechá etapu, není disk 🙂 Postupně se tu budou objevovat výsledky za všechny etapy. Tuto sérii elektronických tréninků můžeme kdykoli upravit, ukončit nebo zrušit. Body zapisujeme pouze podle oficiálního reportu z Kahootu. Jména účastníků oproti jejich zápisu neměníme. Tyto e-tréninky jsou sice určené primárně mládeži, ale zúčastnit se může každý. Účastníky můžeme rozdělit do kategorií podle jejich registraček. A kdo ví, možná se pak po poslední etapě najdou i nějaké ceny pro nejlepší.
Trenér: HonzaM
Body pro mládež (jen HCE): 10 b.